![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
afauth | |
![]() |
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2006
Location: Germany
|

| 33 | Platoon (1986) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Gangs of New York (2002) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007 |
| 1 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Moonraker (1979) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Polar Express (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Insider (1999) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Eraserhead (1977) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |