![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
affenmensch | |
![]() |
Movie Buff - 167 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Con Air (1997) - Aug 30, 2007 |
| 65 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 30, 2007 |
| 80 | Rashomon (1950) - Aug 30, 2007 |
| 70 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 30, 2007 |
| 75 | Lawrence of Arabia (1962) - Aug 30, 2007 |
| 50 | Look Who's Talking (1989) - Aug 30, 2007 |
| 75 | The Fifth Element (1997) - Aug 30, 2007 |
| 77 | Gummo (1997) - Aug 30, 2007 |
| 74 | Donnie Darko (2001) - Aug 30, 2007 |
| 50 | Conan the Barbarian (1982) - Aug 30, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |