Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
affrosponge
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2011
Location: USA
Recent Rankings
100 World's Greatest Dad (2009) - Aug 19, 2011
80 Doubt (2008) - Aug 19, 2011
100 The Last Picture Show (1971) - Aug 19, 2011
95 Five Easy Pieces (1970) - Aug 19, 2011
100 Rushmore (1998) - Aug 19, 2011
100 The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 19, 2011
100 Primer (2004) - Aug 19, 2011
95 Sweet Smell of Success (1957) - Aug 19, 2011
100 Kicking and Screaming (1995) - Aug 19, 2011
100 Greenberg (2010) - Aug 19, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with affrosponge. Why not go rank more films, then come back and check it out again?