afirm
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out afirm's...
83 79% | The Interpreter (2005) - Rated 05 Feb 2014 |
80 49% | A History of Violence (2005) - Rated 05 Feb 2014 |
80 49% | This Is England (2006) - Rated 05 Feb 2014 |
83 79% | The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 05 Feb 2014 |
83 79% | Black Hawk Down (2001) - Rated 05 Feb 2014 |
80 49% | The Football Factory (2004) - Rated 05 Feb 2014 |
80 49% | K-19: The Widowmaker (2002) - Rated 05 Feb 2014 |
70 8% | Ghost Ship (2002) - Rated 05 Feb 2014 |
80 49% | Burn After Reading (2008) - Rated 05 Feb 2014 |
75 21% | Gray Lady Down (1978) - Rated 05 Feb 2014 |