![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
afullert | |
![]() |
Film Freak - 662 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Addicted to Love (1997) - Aug 13, 2007 |
| 55 | After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 66 | All About My Mother (1999) - Aug 13, 2007 |
| 11 | All the Pretty Horses (2000) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 33 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
| 22 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |