![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aga2k1 | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2006
Location: UK
|

| 84 | Audition (1999) - Dec 07, 2006 |
| 89 | Clerks (1994) - Dec 07, 2006 |
| 85 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Dec 07, 2006 |
| 81 | Monkey Shines (1988) - Dec 07, 2006 |
| 86 | Knightriders (1981) - Dec 07, 2006 |
| 82 | The Crazies (1973) - Dec 07, 2006 |
| 89 | Land of the Dead (2005) - Dec 07, 2006 |
| 89 | Martin (1977) - Dec 07, 2006 |
| 85 | The Great Escape (1963) - Dec 07, 2006 |
| 65 | Galaxy Quest (1999) - Dec 07, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |