agalloholic

agalloholic
Film Freak - 587 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2007
Location: Ankara, Türkiye, Turkey
Age: 42
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% Midsommar (2019) - Rated 25 Oct 2020
85 87% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 03 May 2020
75 62% Je vais bien, ne t'en fais pas (2006) - Rated 22 Feb 2019
85 87% Life+1Day (2016) - Rated 10 Feb 2019
75 62% The Best Offer (2013) - Rated 08 Feb 2019
65 31% Don't Breathe (2016) - Rated 04 Feb 2019
70 45% The Guilty (2018) - Rated 04 Feb 2019
77 67% Get Out (2017) - Rated 03 Feb 2019
70 45% Adam's Apples (2005) - Rated 29 Jan 2019
55 13% Filth (2014) - Rated 26 Jan 2019