![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
agelband | |
![]() |
Flick Fan - 87 Films Ranked
Member Since: May 13, 2011
Location: USA
|

| 60 | The Matrix (1999) - Nov 26, 2011 |
| 50 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Nov 23, 2011 |
| 75 | Waiting for 'Superman' (2010) - Jun 30, 2011 |
| 60 | Source Code (2011) - Jun 30, 2011 |
| 78 | Bridesmaids (2011) - Jun 30, 2011 |
| 74 | The Butterfly Effect (2004) - Jun 30, 2011 |
| 77 | Just Go with It (2011) - Jun 30, 2011 |
| 67 | I Am Number Four (2011) - Jun 16, 2011 |
| 77 | The Fighter (2010) - Jun 16, 2011 |
| 25 | Due Date (2010) - Jun 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |