![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aggi21 | |
![]() |
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2008
Location: Iceland
|

| 80 | Brewster's Millions (1985) - Apr 07, 2009 |
| 70 | Gangs of New York (2002) - Apr 07, 2009 |
| 65 | Police Academy (1984) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Happy Gilmore (1996) - Apr 07, 2009 |
| 70 | Con Air (1997) - Apr 07, 2009 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 07, 2009 |
| 90 | Saving Private Ryan (1998) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Groundhog Day (1993) - Apr 07, 2009 |
| 70 | The Italian Job (2003) - Apr 07, 2009 |
| 80 | Full Metal Jacket (1987) - Apr 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |