agh423

agh423
Movie Buff - 247 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% 101 Dalmatians (1961) - Rated 14 Aug 2007
50 22% Jack (1996) - Rated 14 Aug 2007
65 37% Mary Poppins (1964) - Rated 14 Aug 2007
60 30% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 14% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 46% Coach Carter (2005) - Rated 14 Aug 2007
55 25% The Sound of Music (1965) - Rated 14 Aug 2007
50 22% The Skeleton Key (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 70% Princess Mononoke (1997) - Rated 14 Aug 2007
70 46% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007