agladwin

agladwin
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 6% Watchmen (2009) - Rated 16 Aug 2013
55 6% V for Vendetta (2006) - Rated 16 Aug 2013
50 2% Crash (2005) - Rated 16 Aug 2013
20 0% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 16 Aug 2013
70 28% The Godfather (1972) - Rated 16 Aug 2013
70 28% The Godfather: Part II (1974) - Rated 16 Aug 2013
88 85% Mulholland Drive (2001) - Rated 16 Aug 2013
88 85% Up (2009) - Rated 16 Aug 2013
55 6% Avatar (2009) - Rated 16 Aug 2013
55 6% The Avengers (2012) - Rated 16 Aug 2013