![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
agnag | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2011
Location: New Zealand
|

| 93 | In Bruges (2008) - Nov 07, 2011 |
| 91 | District 9 (2009) - Nov 07, 2011 |
| 75 | From Paris with Love (2010) - Nov 07, 2011 |
| 94 | Life Is Beautiful (1997) - Sep 23, 2011 |
| 93 | Fight Club (1999) - Sep 23, 2011 |
| 92 | City of God (2003) - Sep 23, 2011 |
| 80 | (500) Days of Summer (2009) - Sep 23, 2011 |
| 93 | Magnolia (1999) - Sep 23, 2011 |
| 88 | Superbad (2007) - Sep 23, 2011 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Sep 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |