Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Introduce Yourself
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
agolmez
Film Freak - 501 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2007
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
89 Shutter Island - Mar 14, 2010
72 Zombieland - Mar 14, 2010
1 Jennifer's Body - Feb 28, 2010
62 The Wolfman - Feb 28, 2010
87 The Secret in Their Eyes - Feb 28, 2010
75 The Time Traveler's Wife - Feb 28, 2010
79 Doubt - Feb 16, 2010
80 Death at a Funeral - Feb 16, 2010
78 An Education - Feb 16, 2010
10 A Serious Man - Feb 14, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with agolmez. Why not go rank more films, then come back and check it out again?