agricolanyc

agricolanyc
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 47% Bruce Almighty (2003) - Rated 24 Nov 2007
79 38% Corpse Bride (2005) - Rated 24 Nov 2007
88 86% The Pianist (2002) - Rated 24 Nov 2007
80 47% The Perfect Storm (2000) - Rated 24 Nov 2007
85 68% Finding Nemo (2003) - Rated 24 Nov 2007
88 86% Magnolia (1999) - Rated 24 Nov 2007
70 23% The Blair Witch Project (1999) - Rated 24 Nov 2007
90 96% In the Mood for Love (2000) - Rated 24 Nov 2007
80 47% I, Robot (2004) - Rated 24 Nov 2007
85 68% Saving Private Ryan (1998) - Rated 24 Nov 2007