![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
agusek | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: High Point, NC/Guilford, USA
|

| 80 | Pearl Harbor (2001) - Sep 11, 2007 |
| 85 | Galaxy Quest (1999) - Sep 11, 2007 |
| 85 | A Fish Called Wanda (1988) - Sep 11, 2007 |
| 75 | Arlington Road (1999) - Sep 11, 2007 |
| 75 | Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Predator (1987) - Sep 11, 2007 |
| 75 | Major League (1989) - Sep 11, 2007 |
| 75 | Cadillac Man (1990) - Sep 11, 2007 |
| 80 | To Live and Die in L.A. (1985) - Sep 11, 2007 |
| 80 | Ocean's Twelve (2004) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |