![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
agyaria | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2011
Location: Ankara, Turkey
|
|
Bio: A believer, a listener, a watcher, a seeker and an Ašyar.
| |

| 81 | Scent of a Woman (1992) - Feb 22, 2012 |
| 75 | Source Code (2011) - Dec 29, 2011 |
| 83 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Jul 25, 2011 |
| 76 | The Fountain (2006) - Jul 25, 2011 |
| 79 | American History X (1998) - Jul 25, 2011 |
| 77 | Behind Enemy Lines (2001) - Jul 25, 2011 |
| 72 | Marley & Me (2008) - Jul 25, 2011 |
| 81 | The Butterfly Effect (2004) - Jul 25, 2011 |
| 70 | The Guardian (2006) - Jul 25, 2011 |
| 81 | Tron (1982) - Jul 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |