![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ah84 | |
![]() |
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Mar 28, 2010
Location: nashville, USA
|

| 80 | Stranger Than Fiction (2006) - Mar 29, 2010 |
| 70 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Mar 29, 2010 |
| 80 | A Christmas Story (1983) - Mar 29, 2010 |
| 95 | Mary Poppins (1964) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Cold Mountain (2003) - Mar 29, 2010 |
| 85 | The Recruit (2003) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Devil's Advocate (1997) - Mar 29, 2010 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Mar 29, 2010 |
| 73 | Moon (2009) - Mar 29, 2010 |
| 95 | Avatar (2009) - Mar 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |