Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ahamel7896
Film Freak - 565 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2010
Location: Ann Arbor, MI, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 Marathon Man (1976) - Feb 10, 2012
75 Forbidden Zone (1982) - Feb 08, 2012
85 Patton (1970) - Feb 08, 2012
89 Pennies from Heaven (1981) - Feb 03, 2012
70 J.D.'s Revenge (1976) - Jan 27, 2012
92 Decasia (2002) - Jan 27, 2012
95 The Artist (2011) - Jan 24, 2012
88 Carnage (2011) - Jan 23, 2012
85 Combat Shock (1986) - Jan 23, 2012
80 Little Otik (2000) - Jan 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ahamel7896. Why not go rank more films, then come back and check it out again?