![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aharre1 | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2008
Location: USA
|

| 75 | The Kid (2000) - Sep 21, 2008 |
| 60 | Cast Away (2000) - Sep 21, 2008 |
| 45 | 13 Going on 30 (2004) - Sep 21, 2008 |
| 20 | Jersey Girl (2004) - Sep 21, 2008 |
| 65 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Sep 21, 2008 |
| 50 | Dead Poets Society (1989) - Sep 21, 2008 |
| 88 | Billy Madison (1995) - Sep 21, 2008 |
| 0 | Daredevil (2003) - Sep 21, 2008 |
| 78 | Home Alone (1990) - Sep 21, 2008 |
| 35 | The Beach (2000) - Sep 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |