![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ahhgoobras | |
![]() |
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2010
Location: Gold Coast, Queensland, Australia
|

| 96 | To Catch a Thief (1955) - Jul 07, 2010 |
| 93 | His Girl Friday (1940) - Jul 07, 2010 |
| 98 | The Apartment (1960) - Jul 07, 2010 |
| 94 | Chinatown (1974) - Jul 07, 2010 |
| 100 | Citizen Kane (1941) - Jul 07, 2010 |
| 98 | Ratatouille (2007) - Jul 07, 2010 |
| 30 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jul 07, 2010 |
| 98 | Monsters, Inc. (2001) - Jul 06, 2010 |
| 93 | Spirited Away (2002) - Jul 06, 2010 |
| 100 | Finding Nemo (2003) - Jul 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |