![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ahmadfarhang | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2010
Location: Tehran, Tehran, Iran
|
|
Bio: I\'m editor.
| |

| 99 | Midnight in Paris (2011) - Dec 02, 2011 |
| 80 | Man on the Moon (1999) - Oct 05, 2010 |
| 80 | Toy Story 2 (1999) - Oct 05, 2010 |
| 75 | Jurassic Park (1993) - Oct 05, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - Oct 05, 2010 |
| 99 | The Birds (1963) - Oct 05, 2010 |
| 99 | The Wrong Man (1956) - Oct 05, 2010 |
| 100 | Dead Poets Society (1989) - Oct 05, 2010 |
| 98 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 05, 2010 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Oct 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |