![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ahoerner | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Oct 28, 2006
Location: Brazil
|

| 80 | Elektra (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Father of the Bride (1991) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Time Machine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Pink Panther (1963) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Mr. & Mrs. Smith (1941) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Hidalgo (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |