![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ai37 | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Feb 5, 2011
Location: USA
|

| 95 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Feb 05, 2011 |
| 95 | Schindler's List (1993) - Feb 05, 2011 |
| 85 | My Cousin Vinny (1992) - Feb 05, 2011 |
| 90 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Feb 05, 2011 |
| 90 | The Terminal (2004) - Feb 05, 2011 |
| 85 | Groundhog Day (1993) - Feb 05, 2011 |
| 85 | Freedom Writers (2007) - Feb 05, 2011 |
| 95 | House of Sand and Fog (2003) - Feb 05, 2011 |
| 75 | Wedding Crashers (2005) - Feb 05, 2011 |
| 90 | Devil's Advocate (1997) - Feb 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |