![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aice99 | |
![]() |
Film Freak - 576 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Tango & Cash (1989) - Dec 22, 2009 |
| 85 | Mission: Impossible III (2006) - Dec 22, 2009 |
| 85 | Octopussy (1983) - Dec 22, 2009 |
| 95 | Heat (1995) - Dec 22, 2009 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Super Troopers (2002) - Dec 22, 2009 |
| 75 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Bringing Out the Dead (1999) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Hidalgo (2004) - Dec 22, 2009 |
| 90 | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Dec 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |