![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
airman13579 | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2008
Location: USA
|

| 85 | Love Story (1970) - Mar 06, 2011 |
| 88 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Mar 06, 2011 |
| 88 | The Mummy Returns (2001) - Mar 06, 2011 |
| 87 | The Mummy (1999) - Mar 06, 2011 |
| 87 | Black Sheep (1996) - Mar 06, 2011 |
| 89 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Mar 06, 2011 |
| 87 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Mar 06, 2011 |
| 52 | Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) - Mar 06, 2011 |
| 5 | Teenage Mutant Ninja Turtles III (1993) - Mar 06, 2011 |
| 89 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Mar 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |