Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Great supporting actors...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ajblowing
Movie Buff - 189 Films Ranked
Member Since: Apr 25, 2009
Location: UK
Recent Rankings
75 The Little Mermaid (1989) - Apr 25, 2009
70 A Fish Called Wanda (1988) - Apr 25, 2009
65 Father of the Bride (1991) - Apr 25, 2009
65 Pineapple Express (2008) - Apr 25, 2009
60 Evan Almighty (2007) - Apr 25, 2009
55 Little Nicky (2000) - Apr 25, 2009
55 Cheaper by the Dozen (2003) - Apr 25, 2009
65 Scoop (2006) - Apr 25, 2009
65 Flubber (1997) - Apr 25, 2009
70 Chitty Chitty Bang Bang (1968) - Apr 25, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ajblowing. Why not go rank more films, then come back and check it out again?