![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ajester1204 | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: USA
|

| 90 | Hitch (2005) - Jul 29, 2009 |
| 100 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 29, 2009 |
| 85 | Wedding Crashers (2005) - Jul 29, 2009 |
| 80 | Teen Wolf (1985) - Jul 29, 2009 |
| 85 | Grandma's Boy (2006) - Jul 29, 2009 |
| 80 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Jul 29, 2009 |
| 80 | The Royal Tenenbaums (2001) - Jul 29, 2009 |
| 85 | Miracle on 34th Street (1994) - Jul 29, 2009 |
| 90 | Mission: Impossible 2 (2000) - Jul 29, 2009 |
| 65 | GoldenEye (1995) - Jul 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |