ajf198

ajf198
Movie Buff - 323 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2013
Location: Philadelphia, Pennsylvania, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

34 8% Elektra (2005) - Rated 16 Jan 2013
33 6% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 16 Jan 2013
33 6% Undercover Brother (2002) - Rated 16 Jan 2013
69 43% 11:14 (2003) - Rated 16 Jan 2013
42 10% The Mummy (1999) - Rated 16 Jan 2013
68 40% Bushwhacked (1995) - Rated 16 Jan 2013
46 15% The Pacifier (2005) - Rated 16 Jan 2013
66 35% Richie Rich (1994) - Rated 16 Jan 2013
23 3% Eragon (2006) - Rated 16 Jan 2013
90 92% The Illusionist (2006) - Rated 16 Jan 2013