![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aj_j10 | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2009
Location: USA
|

| 92 | Prime (2005) - Sep 07, 2009 |
| 90 | Mona Lisa Smile (2003) - Sep 07, 2009 |
| 85 | The Holiday (2006) - Sep 07, 2009 |
| 90 | X-Men (2000) - Sep 07, 2009 |
| 85 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Sep 07, 2009 |
| 85 | Snatch (2000) - Sep 07, 2009 |
| 95 | Patch Adams (1998) - Sep 07, 2009 |
| 90 | Juno (2007) - Sep 07, 2009 |
| 85 | The Constant Gardener (2005) - Sep 07, 2009 |
| 60 | War of the Worlds (2005) - Sep 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |