ajon2000

ajon2000
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

5% 10,000 B.C. (2008) - Rated 25 Mar 2008
100 87% Superbad (2007) - Rated 11 Sep 2007
90 50% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 11 Sep 2007
90 50% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
80 25% Clue (1985) - Rated 14 Aug 2007
90 50% Jackass: Number Two (2006) - Rated 14 Aug 2007
70 19% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 33% Closer (2004) - Rated 14 Aug 2007
5% The Grudge (2004) - Rated 14 Aug 2007
10 13% Silent Hill (2006) - Rated 14 Aug 2007