![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ajrubenstein | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Feb 26, 2008
Location: USA
|

| 75 | Boogie Nights (1997) - Nov 20, 2010 |
| 80 | Walk the Line (2005) - Nov 20, 2010 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Nov 20, 2010 |
| 75 | Date Night (2010) - Nov 20, 2010 |
| 60 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Nov 20, 2010 |
| 80 | Amadeus (1984) - Nov 20, 2010 |
| 20 | Spanglish (2004) - Nov 20, 2010 |
| 60 | Misery (1990) - Nov 20, 2010 |
| 89 | The Big Lebowski (1998) - Nov 19, 2010 |
| 80 | Office Space (1999) - Nov 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |