![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ajshred | |
![]() |
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2009
Location: Blacklick, OH, USA
|

| 68 | Cheaper by the Dozen (2003) - Nov 17, 2009 |
| 75 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Nov 17, 2009 |
| 65 | Billy Madison (1995) - Nov 17, 2009 |
| 82 | Basic Instinct (1992) - Nov 17, 2009 |
| 77 | 10 Things I Hate About You (1999) - Nov 17, 2009 |
| 88 | Bull Durham (1988) - Nov 17, 2009 |
| 80 | The Running Man (1987) - Nov 17, 2009 |
| 90 | The Terminator (1984) - Nov 17, 2009 |
| 90 | It's a Wonderful Life (1946) - Nov 17, 2009 |
| 87 | Speed (1994) - Nov 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |