Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ajsmith1228
Movie Buff - 319 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2008
Location: Normal, IL, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
91 The Remains of the Day (1993) - Apr 12, 2008
91 The Mask of Zorro (1998) - Apr 12, 2008
91 The Godfather (1972) - Apr 12, 2008
90 Tender Mercies (1983) - Apr 12, 2008
90 Lonesome Dove (1989) - Apr 12, 2008
82 Something to Talk About (1995) - Apr 12, 2008
86 Sleepers (1996) - Apr 12, 2008
89 An Unfinished Life (2005) - Apr 12, 2008
90 3 Days of the Condor (1975) - Apr 12, 2008
90 The Great Gatsby (1974) - Apr 12, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ajsmith1228. Why not go rank more films, then come back and check it out again?