![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ajushi | |
![]() |
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2009
Location: Las Vegas, Nevada, USA
|

| 71 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Jan 06, 2009 |
| 77 | Big Momma's House (2000) - Jan 06, 2009 |
| 75 | The Nutty Professor (1996) - Jan 06, 2009 |
| 75 | Thirteen Ghosts (2001) - Jan 06, 2009 |
| 73 | Ghostbusters II (1989) - Jan 06, 2009 |
| 78 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Jan 06, 2009 |
| 78 | Forrest Gump (1994) - Jan 06, 2009 |
| 75 | Blood Diamond (2006) - Jan 06, 2009 |
| 77 | Enter the Dragon (1973) - Jan 06, 2009 |
| 79 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jan 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |