![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
akalance | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Sep 2, 2009
Location: Philadelphia, Pa, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 02, 2009 |
| 75 | Secret Window (2004) - Sep 02, 2009 |
| 75 | The Mummy Returns (2001) - Sep 02, 2009 |
| 85 | Jack (1996) - Sep 02, 2009 |
| 89 | The Number 23 (2007) - Sep 02, 2009 |
| 80 | School of Rock (2003) - Sep 02, 2009 |
| 85 | 300 (2007) - Sep 02, 2009 |
| 60 | Small Soldiers (1998) - Sep 02, 2009 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - Sep 02, 2009 |
| 80 | The Cable Guy (1996) - Sep 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |