![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
akaydın | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Jun 11, 2010
Location: Turkey
|

| 85 | Baska dilde ask (2009) - Jun 21, 2010 |
| 100 | Amores Perros (2000) - Jun 21, 2010 |
| 100 | Agora (2009) - Jun 21, 2010 |
| 90 | 50 First Dates (2004) - Jun 11, 2010 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 11, 2010 |
| 100 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jun 11, 2010 |
| 100 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jun 11, 2010 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Jun 11, 2010 |
| 20 | The Fast and the Furious (2001) - Jun 11, 2010 |
| 20 | Before Sunrise (1995) - Jun 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |