akbar

akbar
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: India
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 93% Gangs of Wasseypur (2012) - Rated 14 Aug 2012
95 77% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 14 Aug 2012
96 86% Religulous (2008) - Rated 14 Aug 2012
92 64% A Short Film About Love (1988) - Rated 14 Aug 2012
92 64% The Matrix (1999) - Rated 14 Aug 2012
96 86% Seven Samurai (1954) - Rated 14 Aug 2012
92 64% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 14 Aug 2012
95 77% Being John Malkovich (1999) - Rated 14 Aug 2012
92 64% Adaptation. (2002) - Rated 14 Aug 2012
85 45% Fight Club (1999) - Rated 14 Aug 2012