![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
akin | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2011
Location: Turkey
|

| 90 | Eskiya (1996) - Jul 31, 2011 |
| 85 | Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - Jul 31, 2011 |
| 90 | Eastern Promises (2007) - Jul 31, 2011 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 31, 2011 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Jul 31, 2011 |
| 90 | Batman Begins (2005) - Jul 31, 2011 |
| 90 | The Lives of Others (2006) - Jul 31, 2011 |
| 90 | Tatar Ramazan sürgünde (1992) - Jul 31, 2011 |
| 90 | Tatar Ramazan (1990) - Jul 31, 2011 |
| 85 | The Prestige (2006) - Jul 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |