![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
akin2802 | |
![]() |
Movie Buff - 418 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: kayseri, kocasinan, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Takva (2006) - Aug 28, 2009 |
| 81 | Contact (1997) - Aug 28, 2009 |
| 80 | The Lake House (2006) - Aug 28, 2009 |
| 77 | The Spiderwick Chronicles (2008) - Aug 28, 2009 |
| 78 | Vantage Point (2008) - Aug 28, 2009 |
| 75 | Tremors (1990) - Aug 28, 2009 |
| 60 | The Pacifier (2005) - Aug 28, 2009 |
| 90 | City of God (2003) - Aug 28, 2009 |
| 70 | Miss Congeniality (2000) - Aug 28, 2009 |
| 50 | Wayne's World (1992) - Aug 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |