![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
akina | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2011
Location: Paris, France
|

| 70 | Pandorum (2009) - Apr 16, 2012 |
| 65 | The Three Musketeers (2011) - Apr 16, 2012 |
| 55 | In Time (2011) - Apr 16, 2012 |
| 95 | Memento (2001) - Dec 12, 2011 |
| 80 | Hitch (2005) - Dec 12, 2011 |
| 75 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Dec 12, 2011 |
| 75 | I Love You, Man (2009) - Dec 12, 2011 |
| 80 | The Da Vinci Code (2006) - Dec 12, 2011 |
| 95 | Amélie (2001) - Dec 12, 2011 |
| 70 | Groundhog Day (1993) - Dec 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |