Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
akor
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: gorgan, Iran
Recent Rankings
100 The Game (1997) - Oct 02, 2010
85 The Butterfly Effect (2004) - Oct 02, 2010
65 The Perfect Storm (2000) - Oct 02, 2010
100 District 9 (2009) - Oct 02, 2010
80 Spider-Man (2002) - Oct 02, 2010
75 A Perfect Getaway (2009) - Oct 02, 2010
100 Angels & Demons (2009) - Oct 02, 2010
100 The Jackal (1997) - Oct 02, 2010
80 The Sixth Sense (1999) - Oct 02, 2010
90 Wrong Turn (2003) - Oct 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with akor. Why not go rank more films, then come back and check it out again?