![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
akriel | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2010
Location: Sarajevo, Bosnia and Herzegovina
|

| 80 | Saving Private Ryan (1998) - May 19, 2012 |
| 97 | The Avengers (2012) - May 16, 2012 |
| 90 | The Adjustment Bureau (2011) - Mar 18, 2012 |
| 93 | Real Steel (2011) - Mar 17, 2012 |
| 75 | Predators (2010) - Mar 14, 2012 |
| 92 | Hugo (2011) - Mar 11, 2012 |
| 70 | Killer Elite (2011) - Mar 02, 2012 |
| 95 | Source Code (2011) - Mar 01, 2012 |
| 85 | Rio (2011) - Feb 29, 2012 |
| 65 | Immortals (2011) - Feb 28, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |