![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
aks4896 | |
![]() |
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2008
Location: USA
|

| 95 | The Squid and the Whale (2005) - Nov 12, 2009 |
| 95 | Garden State (2004) - Oct 31, 2008 |
| 87 | Juno (2007) - Oct 31, 2008 |
| 83 | The Matrix (1999) - Oct 31, 2008 |
| 87 | Elizabethtown (2005) - Oct 31, 2008 |
| 85 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Oct 31, 2008 |
| 95 | The Notebook (2004) - Oct 31, 2008 |
| 89 | Pi (1998) - Oct 31, 2008 |
| 85 | V for Vendetta (2006) - Oct 31, 2008 |
| 87 | Office Space (1999) - Oct 31, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |