al2las

al2las
Movie Buff - 195 Film Ratings
Member Since: 17 May 2013
Location: Detroit, MI, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 95% A History of Violence (2005) - Rated 23 May 2013
55 13% Charlie's Angels (2000) - Rated 23 May 2013
80 63% Platoon (1986) - Rated 23 May 2013
80 63% The Host (2006) - Rated 23 May 2013
87 85% The Ghost Writer (2010) - Rated 23 May 2013
80 63% Million Dollar Baby (2004) - Rated 23 May 2013
70 35% Lady Vengeance (2005) - Rated 23 May 2013
80 63% Dogville (2003) - Rated 23 May 2013
77 53% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 23 May 2013
80 63% Die Hard (1988) - Rated 23 May 2013