Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
al88
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2006
Location: USA
Recent Rankings
61 About a Boy (2002) - Aug 13, 2007
96 Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007
22 Addicted to Love (1997) - Aug 13, 2007
30 Against the Ropes (2004) - Aug 13, 2007
58 Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007
77 Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007
89 Amadeus (1984) - Aug 13, 2007
80 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
52 American Wedding (2003) - Aug 13, 2007
55 Amores Perros (2000) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with al88. Why not go rank more films, then come back and check it out again?