Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alacer13
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2010
Location: USA
Recent Rankings
65 Shutter Island (2010) - Jun 09, 2010
80 The Machinist (2004) - Jun 09, 2010
85 V for Vendetta (2006) - Jun 09, 2010
90 Layer Cake (2004) - Jun 09, 2010
100 The Godfather (1972) - Jun 09, 2010
90 Reservoir Dogs (1992) - Jun 09, 2010
90 The Dark Knight (2008) - Jun 09, 2010
100 Pulp Fiction (1994) - Jun 09, 2010
100 L.A. Confidential (1997) - Jun 09, 2010
100 The Usual Suspects (1995) - Jun 09, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alacer13. Why not go rank more films, then come back and check it out again?