![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alaneisen | |
![]() |
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: Sep 30, 2010
Location: Rio de Janeiro, RJ, Brazil
|
|
Bio: 00 - 50 1
51 - 69 2 70 - 75 3 76 - 79 4 80 - 85 5 86 - 89 6 90 - 93 7 94 - 95 8 96 - 98 9 99 - 99 10 100 11 | |

| 6 | Roman Holiday (1953) - Apr 14, 2012 |
| 10 | Hugo (2011) - Mar 16, 2012 |
| 8 | The Artist (2011) - Feb 05, 2012 |
| 6 | The Descendants (2011) - Feb 04, 2012 |
| 8 | The Help (2011) - Feb 04, 2012 |
| 3 | The Number 23 (2007) - Jan 13, 2012 |
| 8 | Gone with the Wind (1939) - Jan 13, 2012 |
| 8 | Gandhi (1982) - Jan 13, 2012 |
| 7 | Milk (2008) - Jan 13, 2012 |
| 7 | The Elephant Man (1980) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |