alan_squier

alansquier
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2007
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 45% I, Robot (2004) - Rated 29 Apr 2007
100 97% Cinema Paradiso (1988) - Rated 29 Apr 2007
60 21% The Upside of Anger (2005) - Rated 29 Apr 2007
75 61% Hitch (2005) - Rated 29 Apr 2007
90 91% Batman Returns (1992) - Rated 29 Apr 2007
80 75% The Birds (1963) - Rated 29 Apr 2007
65 29% Scream (1996) - Rated 29 Apr 2007
50 19% Jumanji (1995) - Rated 29 Apr 2007
100 97% King Kong (2005) - Rated 29 Apr 2007
70 45% School of Rock (2003) - Rated 29 Apr 2007