Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
alao
Movie Buff - 171 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2011
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
Recent Rankings
85 Labyrinth (1986) - May 21, 2012
80 The Pianist (2002) - Mar 06, 2012
65 Last Tango in Paris (1972) - Mar 06, 2012
95 La Dolce vita (1960) - Oct 30, 2011
95 Casablanca (1942) - Oct 28, 2011
90 Gattaca (1997) - Oct 15, 2011
88 THX 1138 (1971) - Sep 30, 2011
92 L.A. Confidential (1997) - Sep 24, 2011
96 Crimes and Misdemeanors (1989) - Sep 24, 2011
95 The Sting (1973) - Sep 24, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with alao. Why not go rank more films, then come back and check it out again?