![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
alawrenz | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2011
Location: Cape Town, South Africa
|

| 90 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Mar 07, 2012 |
| 75 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Mar 07, 2012 |
| 90 | Bernard and Doris (2007) - Mar 07, 2012 |
| 90 | The Adjustment Bureau (2011) - Oct 28, 2011 |
| 84 | Borderland (2007) - Aug 22, 2011 |
| 75 | Planet 51 (2009) - Jul 13, 2011 |
| 86 | The Band's Visit (2007) - Jul 13, 2011 |
| 85 | A Beautiful Mind (2001) - Jul 12, 2011 |
| 88 | Avatar (2009) - Jul 12, 2011 |
| 93 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Jul 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |